Demet Şener Boşanmanın Ardından Açıklama Yaptı

Cenk Küpeli ile dün sabah anlaşmalı olarak tek celsede boşanan eski manken Demet Şener, sosyal medya hesabında konuyla ilgili açıklama yaptı.

Demet Şener Boşanmanın Ardından Açıklama Yaptı

Demet Şener Boşanmanın Ardından Açıklama Yaptı

Demet Şener ile Cenk Küpeli, önceki gün 19 aylık evliliklerini sonlandırdı. İkiliden Demet Şener ise sosyal medya hesabında bir paylaşım yaparak neden ayrıldıklarını açıkladı.

Ünlü çiftin boşanma nedeni olarak Cenk Küpeli’nin çocuk istediği ancak Demet Şener’in bu fikre sıcak bakmadığı gösterilmişti. Instagram sayfasında açıklama yapan Demet Şener, şunları söyledi: ‘Evliliğimizi üzülerek ve dostça dün bitirmiş bulunuyoruz. Gerekli açıklamaları yaptık fakat bazı yayın organlarında çeşitli iddialarla haber yapılmaktadır. Çocuklarım artık büyüdü ve markamın heyecanıyla yoğun bir çalışma dönemindeyim. Cenk'in çok istediği çocuk konusuna başlarda ben de sıcak baksam da kendimi yeni bir çocuk için hazır hissetmiyorum. Bu konuyu da karşılıklı konuşarak hayattan beklentilerimizin farklı olduğuna karar vererek ve üzülerek ayrılık kararı verdik. Evliliğimiz boyunca Cenk her zaman benim yanımda olmuştur. Ne maddi ne de manevi en ufak bir sorun yaşamamışızdır. Güzel bir evliliği bitirmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Saygı duyulmasını rica ederim" ifadelerine yer verdi’

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR