Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimlerden biri olan ünlü şarkıcı Demet Akalın, vereceği konser alanına bornoz giyerek geldi. Sevilen popçu Demet Akalın'ın ayağındaki terliğin 5 bin TL olduğunu duyanlar kısa süreli şoka uğradı. Her sosyal paylaşımı ile adından sıkça söz ettiren bir çocuk annesi Demet Akalın, önceki akşam Şile'de sevenleri ile bir araya geldi. Sahneye çıkamdan önce gün içinde birkaç yerde sevenleri ile buluşan ünlü iş adamı Okan Kurt'un eşi Demet Akalın, Şile'deki mekana bornoz ve 5 bin TL'lik terlikleriyle gelince olanlar oldu.

''BEN GİDERKEN PATLATIRSINIZ''

İş adamı Okan Kurt'un eşi ünlü popçu Demet Akalın, konser verdiği gecede sürekli havai fişek patlatılmasından dolayı rahatsız oldu. Şarkısını yarıda bırakan ünlü şarkıcı Aklalın, "Şarkıya odaklanamıyorum, ben giderken patlatırsınız" açıklamasını yaptı.DEMET AKALIN KİMDİR?

Pop müziğinin sevilen ismi ünlü şarkıcı Demet Akalın, 1972 yılında Gölcük'de dünyaya geldi. Mankenlikten sonra müzik yaşamına atılan Akalın, kısa sürede Türkiye'nin en çok dinlenilen ve en çok ödül alan isimler arasında yer almıştır.