Magazin dünyasının sık takip ettiği isimlerden biri olan ünlü popçu Demet Akalın, önceki gün Akmerkez'deki Serafina'dan çıkarken magazin muhabirlerinin objektiflerine yansıdı. Geride bıraktığımız haftalarda, 18 milyon TL değerindeki yeni aldığı evine taşınmaya hazırlanan pop müziğinin kraliçesi Demet Akalın'ın elindeki Roberto Cavalli kataloğu gözlerden kaçmadı. Yeni aldıkları evlerini eşi iş adamı Okan Kurt'un aldığına dair çıkan haberlere tepki gösteren pop müziğinin kraliçesi Demet Akalın, "Evi ben aldım. O sadece borçları ödeyecek" açıklamasını yaptı.

Sosyal medya hesabında paylaştığı bir fotoğrafta ünlü şarkıcı Ebru Gündeş'e benzetilen pop müziğinin kraliçesi Demet Akalın, "Keşke benzesem ama nerede... Onun güzelliğinin yüzde 1'i olsam " ifadelerini kullandı.

DEMET AKALIN KİMDİR?

Sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşımlarla gündemden düşmeyen ünlü popçu Demet Akalın, 1972 yılında Kocaeli'nde dünyaya geldi. Annesinin desteği ile mankenlik kursuna başlayan ünlü popçu Demet Akalın, 1996 yılından itibaren albümler çıkarmaya başladı. 2004 yılında çıkardığı 'Banane' albümünde bulunan "Aşkın Açamadığı Kapı" şakısı ile Kral TV Video Müzik Ödüllerinden "Yılın Şarkısı" ödülünü alan ünlü popçu Demet Akalın, iş adamı Okan Kurt ile evlidir. Çiftin 'Hira' adını verdikleri bir kız çocukları vardır.