Dün akşam Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Süper Magazin' programını pop müziğinin sevilen ismi Demet Akalın sundu. Programda sorulan sorularla zor anlar yaşayan sevilen popçu Demet Akalın, canlı yayında merak edilenleri anlattı.

Ünlüler dünyasından en yakın 3 arkadaşınız kim?

-Gülşen, Berkay ve Fatih Ürek. Yani aslında hepsini çok seviyorum ama sık sık ve en son görüştüğüm kişiler bunlar.

10 sene sonra kendinizi nerede görüyorsunuz?

-Yine sevdiğim işi yaparken görüyorum, sağlığım elverdiğince tabii.

Kıyafetleriniz ve takılarınızla bir sürü yat kat alınabileceği söyleniyor. Doğru mu?

-Kıyafet ve takı konusunda özellikle sahne ile ilgiliyse çok hassasım. Çünkü bu dinleyicime duyduğum saygıdan kaynaklanıyor. Kıyafet konusunda titizim yani evet bazen yurt dışından da aldığım oluyor. Ama yatlar katlar alınacak kadar değil tabii.

Ne zaman ikinci çocuk düşünüyorsunuz?

-Hira ne zaman isterse o zaman. Şu an bir kardeş istemiyor.

Eşiniz Okan Kurt'un sevmediğiniz bir huyu var mı?

-Benim kocam mükemmel. Kızdığım zamanlar oluyordu önceden çünkü her şeyime çok karışıyordu. Ama şimdi saldı, karışmıyor. Karışmadığı için de ben daha fazla dikkat ediyorum. Anlaşamadığımız tek konu da Hira'nın oyuncakları. O Hira ne istiyorsa alıyor. Ben de Hira'nın daha bu yaşta bu kadar çok oyuncağının olmasını istemiyorum.

Peki sizi haftanın rüküşü seçtiğimizde aklınızdan ne geçiriyorsunuz?

-Siz modadan anlamıyorsanız ben ne yapabilirim bebeğim...DEMET AKALIN KİMDİR?

Magazin dünyasının göz bebeği ünlüleri arasında olan ünlü şarkıcı Demet Akalın, 1972 yılında Gölcük'de dünyaya geldi. Annesinin desteği ile mankenliğe başlayan Demet Akalın, mankenliğin ardından müzik yaşamına ve daha sonra oyunculuğa yöneldi. Ünlü şarkıcı Akalın aynı zamanda birçok yarışma programında da boy göstermiştir. Mankenliği bırakıp tamamen kendisini müziğe adayan ünlü popçu Demet Akalın, birçok albüme imzasını attı. Kısa sürede Türkiye'nin en çok dinlenilen şarkıcıları arasında yer alan sevilen popçu Akalın, uzun zamandır zengin iş adamı Okan Kurt ile evlidir. Okan Kurt ile mutlu birlikteliğinden Hira adında 3 yaşında bir kız çocuğu vardır.