Yazar Ayşe Özyılmazel, özellikle son zamanlarda magazin dünyasının en sık takip ettiği isimleri arasında yer alan DJ Okan Kurt'u eşi ünlü şarkıcı Demet Akalın'a sordu. Bakın ne karşılık aldı.

Son zamanlarda herkes yeni DJ Okan Kurt'u konuşuyor. Ama "Ne alaka, adamın işi gücü yok mu, ne DJ'liği? Demet Akalın'ın kocası diye başımıza DJ mi kesildi?' yorumları yapılmaya başladı. Ben de Demet'i arayıp "Ne diyorsun bu duruma?" diye sordum. Sevilen popçu Akalın'da kızı Hira'nın babası Okan Kurt için, "Müziği seven herkes bu işi yapabilir. Buna herkesin hakkı var, değil mi? Eleştirenler önce bir dinlesin. Adam süper çalıyor. Bu işler arz talep meselesidir, talep varsa size ne! Bu arada albüm fikri güzelmiş, onu da bir düşünelim.'' yanıtını verdi.

DEMET AKALIN KİMDİR?

Magazin dünyasının göz bebeği ünlüleri arasında olan ünlü şarkıcı Demet Akalın, 1972 yılında Gölcük'de dünyaya geldi. Annesinin desteği ile mankenliğe başlayan Demet Akalın, mankenliğin ardından müzik yaşamına ve daha sonra oyunculuğa yöneldi. Ünlü şarkıcı Akalın aynı zamanda birçok yarışma programında da boy göstermiştir. Mankenliği bırakıp tamamen kendisini müziğe adayan ünlü popçu Demet Akalın, birçok albüme imzasını attı. Kısa sürede Türkiye'nin en çok dinlenilen şarkıcıları arasında yer alan sevilen popçu Akalın, uzun zamandır zengin iş adamı Okan Kurt ile evlidir. Okan Kurt ile mutlu birlikteliğinden Hira adında 3 yaşında bir kız çocuğu vardır.