Ünlü popçu Demet Akalın, genç şarkıcı Aleyna Tilki hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Demet Akalın, kendi şarkısı Çalkala’yı yorumlayan Aleyna Tilki’ye övgüler yağdırdı.

“Bana mesaj attı ‘Seyrettiniz mi, dinlediniz mi?’ diye, muhteşem okumuş gerçekten. 18’inden sonra onu tutamayacakmışız gibi bir his var içimde. Ne halt edeceğiz bilmiyorum. Geleceğin Ajda Pekkan’ı da olabilir, Sezen Aksu’su da olabilir. Çünkü şarkı da yapıyor. Bir şarkı hediye etti bana yeni albümüm için. Beni düşünerek yaptığı çok belli, çatlak güzel bir şarkı. Aleyna’da müthiş gelecek görüyorum!”

DEMET AKALIN KİMDİR?

Magazin dünyasının göz bebeği ünlüleri arasında olan ünlü şarkıcı Demet Akalın, 1972 yılında Gölcük'de dünyaya geldi. Annesinin desteği ile mankenliğe başlayan Demet Akalın, mankenliğin ardından müzik yaşamına ve daha sonra oyunculuğa yöneldi. Ünlü şarkıcı Akalın aynı zamanda birçok yarışma programında da boy göstermiştir. Mankenliği bırakıp tamamen kendisini müziğe adayan ünlü popçu Demet Akalın, birçok albüme imzasını attı. Kısa sürede Türkiye'nin en çok dinlenilen şarkıcıları arasında yer alan sevilen popçu Akalın, uzun zamandır zengin iş adamı Okan Kurt ile evlidir. Okan Kurt ile mutlu birlikteliğinden Hira adında 3 yaşında bir kız çocuğu vardır.