Ünlü şarkıcı Demet Akalın'ın yeni aldığı lüks villasının fiyatı duyanları şoke etti. Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimlerden biri olan ünlü şarkıcı Demet Akalın, yoğun konser programının dışında, geride bıraktığımız haftalarda 18 milyon liraya satın aldığı, Beykoz’daki lüks villasının dekorasyonu için yoğun bir şekilde koşturuyor. Pop müziğinin kraliçesi Demet Akalın “Yeni evinize ne zaman geçeceksiniz?” sorusuna şu yanıtı verdi: “O kadar yoruldum ki anlatamam. Ne siz sorun ne de ben söyleyeyim.”

Magazin dünyasında her yaptığı ile çok konuşulan ünlü şarkıcı Demet Akalın 4 katlı, bin metrekarelik, 9 odalı, havuzlu-ve bahçeli lüks villasına yaz sonunda taşınmayı düşünüyor. Ünlü popçu Demet Akalın, geride bıraktığımız günlerde sosyal medya hesabı instagram üzerinden yaptığı bir paylaşımın altına, "En güzel kafa boşaltma. Bak bak bitmiyor tükenmiyor ev dekorasyon mobilyaları. Kaç yılda döşer bitiririm acaba..." notunu yayımlamıştı.

DEMET AKALIN KİMDİR?

Pop müziğinin en çok dinlenen isimlerinden biri olan ünlü şarkıcı Demet Akalın, 1972 yılında Gölcük'te dünyaya geldi. Müzik kariyerinden önce, mankenlik yapan ünlü şarkıcı Demet Akalın, aynı zamanda oyunculuk ta yapmıştır.