Pop müziğinin kraliçesi Demet Akalın ve eşi Okan Kurt hakkında ortaya flaş bir iddia atıldı. Magazin dünyasının en sık takip edilen isimleri arasında yer alan ünlü popçu Demet Akalın ile eşi iş adamı Okan Kurt'un, yeni yayın döneminde ortaklaşa bir yarışma programı sunacakları konuşuluyor.

Köşe yazarı Mesut Yar'ın, ünlü şarkıcı Demet Akalın ve eşi Okan Kurt hakkında "Flaş Kulis; Yarışma Sunacaklar!" başlıklı yazısı şu şekilde:

"Vallahi şu sıralar sektörle ilgili kulis filan bulmak çok zor. Herkes kendini vermiş tatile. 'Eylül’e daha çok var' deyip kafa rahat takılıyorlar. İyi tatiller.

Neyse bende de rahatsızlık had safhada olduğu için kulissiz gün geçsin istemiyorum bu köşede. O yüzden bir pimi çekiyorum an itibarıyla.

Ünlü şarkıcı ve en az kendisi kadar ünlü sayabileceğimiz eşi Demet Akalın ve Okan Kurt, ortaklaşa sunacakları bir yarışma programı için kolları sıvamışlar.

Format çok bilindik. Eh isimler de öyle. Malumunuz sosyal medyada en az tv kadar takipçisi var bu ikilinin. Eh, iki de TV kanalı var görüşülen. Patlar bu iş, 'söylemedi' demeyin!"