Osman Görgülü isimli şahıs zengin iş adamı Okan Kurt hakkında, borçlarını ödemediği iddiasını ileri sürerek 32 milyon 845 bin liralık icra takibi başlattı. Haciz işlemleri için, önceki gün pop müziğinin sevilen ismi Demet Akalın ve kızı Hira'nın babası Okan Kurt’un Beykoz’daki lüks evine polis eşliğinde çilingirle girildi. Haciz memurları, evdeki eşyaları tek tek inceleyerek kaydını tuttu.

''PARASINI VERDİK AMA DEVRETMEDİ''

Zengin iş adamı Okan Kurt ''Dairelerin parasını ödedik. Bize tüm inşaatı devretmek istedi. Onun da parasını verdik ama devretmedi. Osman Görgülü’nün bize borcu var. Borcunu ödememek için böyle oyunlar yapıyor'' açıklamasını yaptı. Osman Görgülü'nün avukatı Alara Efeoğlu ise ''Haciz mi yaptım ve eşyaları bıraktım. Herhalde anlaşma yoluna gideceklerdir. Ödeme yaparlarsa anlaşabiliriz'' ifadelerini kullandı.DEMET AKALIN KİMDİR?

Magazin dünyasının göz bebeği ünlüleri arasında olan ünlü şarkıcı Demet Akalın, 1972 yılında Gölcük'de dünyaya geldi. Annesinin desteği ile mankenliğe başlayan Demet Akalın, mankenliğin ardından müzik yaşamına ve daha sonra oyunculuğa yöneldi. Ünlü şarkıcı Akalın aynı zamanda birçok yarışma programında da boy göstermiştir. Mankenliği bırakıp tamamen kendisini müziğe adayan ünlü popçu Demet Akalın, birçok albüme imzasını attı. Kısa sürede Türkiye'nin en çok dinlenilen şarkıcıları arasında yer alan sevilen popçu Akalın, uzun zamandır zengin iş adamı Okan Kurt ile evlidir. Okan Kurt ile mutlu birlikteliğinden Hira adında 3 yaşında bir kız çocuğu vardır.