Ünlüler dünyası bir tweetle karıştı. Popçuların gözde aranjörü Erdem Kınay'ın mesajından sonra, pop müziğinin kraliçesi ünlü şarkıcı Demet Akalın, sosyal medya hesabından arka arkaya sert mesajlar yayımladı. Pop müziğinin kraliçesi Demet Akalın'la geçmişte birçok çalışmaya imza atan ünlü şarkıcıların gözde aranjörü Erdem Kınay'ın, İngilizce olarak attığı "Apachi müziği geri döndü" şeklindeki sosyal medya tweeti ortalığı kızıştırdı. Aranjör Erdem Kınay’ın, ünlü popçu Demet Akalın’la birlkte hazırladığı 'Kulüp' isimli şarkısının teaser’ını sosyal medyadan yayınlayan aranjör Ozan Doğulu’nun hemen sonra bu tweeti atması ortalığı karıştırdı.

Pop müziğinin kraliçesi Demet Akalın'da sosyal medya hesabından arka arkaya ağır mesajlar yayınladı. Ünlü şarkıcı Demet Akalın, önce “Tüm sahtelere gelsin” notuyla “Benim çıkarsız yaşantım sizin menfaat terazinizi bozar”, daha sonra da “İnsan ne kadar derin düşünürse düşünsün sonunda kendini sığ bir gerizekalıya laf anlatmaya çalışırken buluyor” kelimelerini sosyal medya hesabından paylaştı.

DEMET AKALIN KİMDİR?

Pop müziğinin kraliçesi Demet Akalın, 1972 yılında Kocaeli'de dünyaya geldi. 1996 yılından itibaren birçok albüme imza atan ünlü şarkıcı Demet Akalın, magazin dünyasının en sık takip ettiği isimler arasında yer almaktadır.