Öğlen vakitlerini 3 yıl önce dünyaya getirdiği kızı Hira’yla geçiren ünlü şarkıcı Demet Akalın, akşam ise sevenleri ile bir araya geliyor. Tatil beldesi Bodrum’daki konser maratonu devam eden sevilen şarkıcı Demet Akalın, kızı Hira ile vakit gerçirdikten sonra, akşamları saç-makyaj-kostüm hazırlığını tamamlayıp sahneye çıkıyor. 

Her yaptığı ile sosyal medyada gündem olan ünlü popçu Demet Akalın, önceki gün Bodrum’da, kızı Hira ve yardımcılarıyla plaja doğru yürürken magazin muhabirlerinin objektiflerine yansıdı. Sıcak hava yüzünden kızı Hira’yı taşımakta zorlanan başarılı popçu Demet Akalın, sık sık mola verdi. Akşama doğru sevilen popçu Hadise'nin ablasının mekanında vereceği konser öncesi magazin muhabirlerinin sorduğu soruları cevaplayan popçu Akalın, “Pilateste belimi sakatladım, spor yapamıyorum. Birkaç kilo fazlam var” açıklamasını yaptı.

DEMET AKALIN KİMDİR?

Magazin dünyasının göz bebeği ünlüleri arasında olan ünlü şarkıcı Demet Akalın, 1972 yılında Gölcük'de dünyaya geldi. Annesinin desteği ile mankenliğe başlayan Demet Akalın, mankenliğin ardından müzik yaşamına ve daha sonra oyunculuğa yöneldi. Mankenliği bırakıp tamamen kendisini müziğe adayan ünlü popçu Demet Akalın, birçok albüme imzasını attı. Kısa sürede Türkiye'nin en çok dinlenilen şarkıcıları arasında yer alan sevilen popçu Akalın, uzun zamandır zengin iş adamı Okan Kurt ile evlidir. Okan Kurt ile mutlu birlikteliğinden Hira adında 3 yaşında bir kız çocuğu vardır.