Sevilen şarkıcı Demet Akalın, kendisini haksız yere eleştirenlere sosyal medya üzerinden yanıt verdi. Bir sosyal medya takipçisi tarafından "kuzeninin kanser hastası oğluna yardım etmediği" eleştirisinin hedefinde kalan 1 çocuk annesi Demet Akalın, "Anneannem inleye inleye gitti. 'Gelin helallik alın' derken bizi dinleyen olmadı" yanıtını erdi.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, bir sosyal medya takipçisinin "Kalbi çok güzel Demet'in. Ey insanlık neredesin? Gözlüklerinizi çıkarıp bakın gerçekleri görürsünüz tabii. O kör olan yavru hiç göremeyecek. Utancım insanlığa. Güle güle giy çizmeni Demet" mesajına ateş püskürdü.

"ALLAH YUKARIDA"

Sevilen şarkıcı Akalın, sosyal medya takipçisinin attığı söz konusu mesaja şu sözlerle yanıt verdi:

"Anneannem b.klarını duvara sürerken, ben insanlara 'gelin helallik alın' derken bizi dinleyen hiç olmadı! İnsanlık herkese mahsus bir şeydir. Anneannem inleye inleye gitti. Allah yukarıda! Tehdit, şantaj ve diğer yanda inleyerek giden anneannem... O yüzden olayın iç yüzünü bilmeden sayfamda bana hakaret edip durmayın. Herkesin kıymetlisi kendine. 20 senedir bir kere arayan olmamış beni! Varsın ben gözlüklü olayım. Hiçbir şey sebepsiz değildir. Hanımefendiye yardım eden etmiş işte daha benimle işleri olmasın!"