Pop müziğinin sevilen ismi Demet Akalın, eşi Okan Kurt hakkında çıkan ayrılık haberlerini kesin bir dille red ettikten sonra, ünlü popçu hakkında ortaya şoke eden bir iddia atıldı.

Önceki gün konser öncesi çekilmiş bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan sevilen şarkıcı Demet Akalın'ın paylaşımına, Seren Serengil şoke eden bir yorum yaptı. Ünlü sunucu Seren Serengil'in yazdığı "Ay sen bir güzelleştin ya hamile misin nesin?" yorumundan sonra ünlü şarkıcıya mesajlar yağdı.

DEMET AKALIN KİMDİR?

Magazin dünyasının göz bebeği ünlüleri arasında olan ünlü şarkıcı Demet Akalın, 1972 yılında Gölcük'de dünyaya geldi. Annesinin desteği ile mankenliğe başlayan Demet Akalın, mankenliğin ardından müzik yaşamına ve daha sonra oyunculuğa yöneldi. Ünlü şarkıcı Akalın aynı zamanda birçok yarışma programında da boy göstermiştir. Mankenliği bırakıp tamamen kendisini müziğe adayan ünlü popçu Demet Akalın, birçok albüme imzasını attı. Kısa sürede Türkiye'nin en çok dinlenilen şarkıcıları arasında yer alan sevilen popçu Akalın, uzun zamandır zengin iş adamı Okan Kurt ile evlidir. Okan Kurt ile mutlu birlikteliğinden Hira adında 3 yaşında bir kız çocuğu vardır.