Ünlü şarkıcı Demet Akalın, eşi Okan Kurt'a 'Babalar Günü'nde' alacağı hediyeyi açıkladı.Pop müziğinin sevilen ismi Demet Akalın, eşi Okan Kurt'la birlikte aldıkları 18 milyon liralık yeni lüks villalarıyla ilgili borca girdiklerini ifade etti. Sosyal medyada her paylaşımı ile gündem olan ünlü şarkıcı Demet Akalın, önceki gün Levent'teki bir dekorasyon mağazasından çıkarken magazin muhabirlerinin objektiflerine yansıdı.

Ünlü popçu Demet Akalın, magazin muhabirlerinin sorduğu 'Babalar Günü' için kızı Hira'nın babası Okan Kurt'a ne hediye alacağı sorusunu şöyle cevaplandırdı: ''Durun şimdi, bana masraf çıkarmayın. O Anneler Günü'nde bana sadece pasta almıştı. Tabii bu işin şakası, biz de normal aileler gibi borca girdik. Elimizi sıkmamız lazım. Yazın haftada üç gün çalışacağım. Para lazım. Çalışmaktan şikayet etmeyin. Çalışmak şeref ve namustur.''

DEMET AKALIN KİMDİR?

Magzin dünyasının göz bebeği ünlüleri arasında olan ünlü şarkıcı Demet Akalın, 1972 yılında Gölcük'de dünyaya geldi. Annesinin desteği ile mankenliğe başlayan Demet Akalın, mankenliğin ardından müzik yaşamına ve daha sonra oyunculuğa yöneldi. Mankenliği bırakıp tamamen kendisini müziğe adayan ünlü popçu Demet Akalın, birçok albüme imzasını attı.

İLİşKİLİ GALERİLER