Fox TV ekranlarında yayınlanmış olan, ancak kısa bir süre sonra final kararı alan 'Dayan Yüreğim' dizisinin oyuncularının ve set ekibinin bugün öğlen saatlerinde toplu şekilde, yapım şirketine giderek paralarını isteyeceği otaya çıktı. Final yapan 'Dayan Yüreğim' dizisinin ekibinin bir de basın açıklaması yapacağı iddia edildi. Başrollerini Ece Uslu, Cansel Elçin, Nilay Deniz, Bengi Öztürk ve Berk Atan'ın paylaştığı, final yapan ‘Dayan Yüreğim' dizisinin set ekibi ve oyuncuları yapımcı şirketten haklarını almak için yola çıktı.

SADECE ECE USLU ÖDEME ALDI

13 bölüm yayınlandıktan sonra ekran macerasına son veren 'Dayan Yüreğim' dizisinin oyuncuları ve set ekibinin bugün saat 13.00’te Endemol Shine’ın Levent’teki binasına giderek paralarını isteyeceği ortaya çıktı. 'Dayan Yüreğim' dizisinin ekibinden sadece ünlü oyuncu Ece Uslu’nun ödeme aldığı, diğer oyuncuların çalışmalarının karşılığını alamadığı öne sürüldü.

13. bölümde ekran mecarasına son veren dizi, dizisinin başrol oyuncusu Ece Uslu’nun, sette sinir krizi geçirip karavanı dağıttığı yönündeki haberlerle gündeme gelmişti. Güzel oyuncu Ece Uslu, dizide her şeyini kaybeden ve yaşadığı büyük acının intikamını almak için savaş veren ‘Elvan’ karaktere hayat veriyordu.