Fox TV ekranlarında yayınlanmış olan ancak reytinglerde istediği başarıyı yakalayamayınca final yapan 'Dayan Yüreğim' tüm ekibi, paralarını alamadıkları gerekçesiyle isyan çıkardı. 'Dayan Yüreğim' dizisinin ekibi seslerini duyurmak için eylem yaptı.

BİNANIN ÖNÜNDE EYLEM YAPTILAR

Ekran macerasına son veren 'Dayan Yüreğim' dizisinin ekibi, alması gereken paraları alamadıklarını ifade ederek yapımcı şirket Endemol Shine'ın binasının önünde eylem yaptı. Endemol Shine binasının önünde yapılan eyleme, tüm parasını almasına rağmen 'Dayan Yüreğim' dizisinin başrol oyuncusu Ece Uslu'da katıldı.

''EMEĞİMİZİN KARŞILIĞINI ALAMIYORUZ''

Yayından kalkann 'Dayan Yüreğim' dizisinde çalışmış settekiler adına konuşma yapan ünlü oyuncu Ege Aydan, "Bıçak kemiğe dayandı" deyip, devamında şunları kaydetti: "Sabahlara kadar çalıştık ama sebepsiz bir şekilde emeğimizin karşılığını alamıyoruz. Resmen açız! Yapım şirketi, isyan çıkarmayalım diye bir kısmın parasını hesaplarımıza yatırdı ama geri kalan para ne olacak?"

SAVAŞÇI FİLMİNDE DE KRİZ ÇIKMIŞTI!

Fox TV ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan 'Savaşçı' dizisinin başrol oyuncusu Berk Oktay'ın set çalışanlarına küfür ettiği ve bu nedenle ekibin işi bıraktığı ileri sürülmüştü.