Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, gençlik zamanlarında bir kadın yüzünden uzun süre karakollarda konaklamıştı. İhsan Gedik isimli bir oyuncu, ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'i geçmişte yaşadığı bir husumetten dolayı dövünce 3 gün sonra bıçaklandı. İbrahim Tatlıses ve İhsan Gedik arasındaki kavga, artist Nilgün Saraylı için çıktı. Yaşanan olaydan sonra polis ekipleri, uzun süre İbrahim Tatlıses'i aradı. İbrahim Tatlıses, olayın üzerinden çok geçmeden konuyla ilgili flaş açıklamalarda bulundu. İşte sevilen türkücü İbrahim Tatlıses'in o açıklaması:

''Beni dövdükleri doğru. Bıçaklattığım ise yalan. Bir kişiyi öldüreceksem, bıçaklayacaksam adam tutmam kendim yaparım'' dedi.

Yaralı aktör İhsan Gedik ise, ''Beni kalçamdan İbrahim Tatlıses bıçaklattı'' dedi. Artist Nigün Saraylı ise, ''Benim yüzümden İbrahim Tatlıses'in başının derde girmesine üzüldüm. Ben İbrahim'le otelden çıkıyordum. O adamla arkadaşları bize sataştı. Güya beni İbrahim'den korumak istiyorlarmış'' dedi.

''SUÇUM YOK''

Ünlü oyuncu İhsan Gedik'i bıçaklattığını kabul etmeyen İbrahim Tatlıses, ''Ben Anadolu çocuğuyum. Adam tutmak adetim değildir. Daima kendi işimi kendim yaparım. Bu işte suçum yok'' dedi.

İBRAHİM TATLISES KİMDİR?

Magazin dünyasının sık takip ettiği isimlerden biri olan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, 1952 yılında Şanlıurfa'da dünyaya geldi. 'İmparator' lakabıyla da anılan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, "Ayağında Kundura" türküsü ile ünlenmiştir. Günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkaran ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, aynı zamanda birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev almıştır. Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, 2011 yılında program çıkışı uğradığı silahlı saldırıdan ağır yaralı olarak kurtulmuştur.