Hafta içi her gün Star TV ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran “Zuhal Topal’la" izdivaç programının canlı yayınına telefonla bağlanan Çiğdem Tunç’un, fenomen gelin adayı Hanife’ye söylediği sözler damgasını vurdu.

Geride bıraktığımız gün canlı yayında fenomen gelen adayı Hanife’nin, "Annenle aranı düzeltmeni istiyorum. Ben senin annenin de yanında olmasını istiyorum” sözleri üzerine locanın gözde  damat adayı Muhammed, "Ben kendi kendime anne oldum, baba oldum, arkadaş oldum. İsterdim ki beni doğuran kadın gerekirse merdiven silsin, temizlik yapsın; ama beni yetimhaneye bırakmasın. Ben annemle en son seneler önce konuştum. O kadar küçüktüm ki hangi yıl olduğunu ben bile hatırlamıyorum. Bana bir gün bir telefon geldi. ‘Buyurun’ dedim. ‘Nasılsın oğlum?’ dedi, ‘Oğlum derken?’ dedim, ‘Ben annen’ dedi, ‘Benim annem yok ki’ dedim, ‘İki tane daha oğlum oldu, aynı sana benziyorlar’ dedi. Son telefon konuşmamızdı. O gün anne duygusunu söktüm attım içimden. Benim annem, babaannem" açıklamasını yapmıştı. Damat adayı Muhammed'in bu sözleri, gelin adayı Hanife’yi, reyting rekorları kıran 'Zuhal Topal'la' izdivaç programının ünlü sunucusu Zuhal Topal’a ve tüm izleyenlere duygu dolu anlar yaşatmıştı.

"CEVAP VERMEK İÇİN NE BEKLİYORSUN?"

Locanın gözde damat adayı Muhammed'in annesi Çiğdem Tunç, fenomen gelin adayı Hanife’ye, "Cevap vermek için ne bekliyorsun? Sen evleneceğin zaman Muhammed’e hem anne, hem baba, hem yaren, hem kardeş olacaksın. Karşında sevgiye, güvene çok ihtiyacı olan bir genç var. Sen Muhammed’i seviyor musun?” diye sordu. Müzmin bekar Hanife, Muhammed'in annesi Çiğdem Tunç’a, "Bu sorunuza yanıt verirsem, Muhammed’in evlilik teklifine cevap vermiş olurum” dedi. "Evlilik teklifine cevap vermiş olmazsın" diyen anne Çiğdem Tunç, "Muhammed’i seviyorum ama biraz zamana ihtiyacım var ya da 'Ayaklarımı yerden kesecek kadar sevmiyorum' diyebilirsin" yanıtını verdi.