'Gelinim Olur Musun' programında kafasıyla bardak kırarak akıllara kazınan damat adayı Caner, Esra Erol'un evlilik programı ile yeniden ekranlara döndü. Caner, aradığı aşkı yıllar sonra buldu. Ünlü damat adayı yarın Berke ile canlı yayında evlenecek.

DÜN KINALARI YAPILMIŞTI

Caner ve Berke çiftinin dün kınası yapıldı. Evlenme programı severler ekran başına kitlendi. Çift yarın canlı yayında yapılacak düğün ile dünyaevine girecek.

KABE'DE RÜYAYA YATIP ONU GÖRMÜŞTÜ

Damat adayı Caner, Kabe ziyaretine gitmiş ve orada rüyaya yattığını kendisinin Berke ile evlendiğini görmüştü. Caner'in rüyası çıktı.

ESRA EROL'U AĞLATAN KONUŞMA: 'ŞEREFİM DAHA ÖNEMLİ'

Çok sayıda şikâyet alan izdivaç programlarının iki ünlü sunucusu Esra Erol ve Zuhal Topal, yayınlarına son verebileceklerini belirtti.

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’un evlilik programlarının kaldırılabileceğinin sinyalini vermesinden sonra, önceki gün Esra Erol da kendi ismiyle sürdürdüğü izdivaç programında sesi titreyerek, programı bitireceğini ima etti. Canlı yayında gözyaşları dökerek konuşan Erol, “10 yıldır bu programı yapıyorum ve çok emek verdim. Ama son iki yılda geldiği nokta artık beni hayatımdan, insanlığımdan çıkardı. Artık pes ettim. Sezon sonuna kadar Allah’ın izniyle yapacağım. Onursuz bir insan değilim. Onurum, gururum, vicdanım ve şerefim kazanacağım paradan daha da önemli” dedi.

‘SAYGI DUYMAK ZORUNDAYIM’

‘Zuhal Topal’la’ programının sunucusu Zuhal Topal ise bu tarz programların kaldırılmasının hiç hoş olmadığını ifade etti. Sunucu, “En çok şikâyet edilenler evlilik programları, ne yazık ki en çok izlenenler de... Benim yayınım RTÜK’ten en az ceza alandır. Hoş olmasa da yetkililerimizin aldığı kararlara saygı duymak zorundayım” diye konuştu.

Kaynak: Milliyet

İLİşKİLİ GALERİLER