20 Eylül 2019
  • Istanbul 21.67°
  • Ankara 14°
  • Izmir 17.22°
İmsak 05:16
Güneş 06:42
Öğle 13:03
İkindi 16:30
Akşam 19:14
Yatsı 20:34
BIST100.339
Dolar5,7222
Euro6,3311
Altın276,60

Çukur Sena Öldü - Dilan Çiçek Deniz Çukur’dan Neden Ayrıldı?

Çukur Sena Öldü - Dilan Çiçek Deniz Çukur’dan Neden Ayrıldı?

Çukur Sena Öldü - Dilan Çiçek Deniz Çukur’dan Neden Ayrıldı?

2019 2020 yeni sezonunda izleyicisi karşısına çıkmak için yeni sezon onayı alan Ay Yapım’ın sevilen dizisi Çukur’da 3. sezon hazırlıkları başladı. Çukur dizisi senaristi Gökhan Horzum’un 3. sezon için şimdiden senaryo çalışmalarına başladı. Çukur dizisinin 3. sezonunda çok farklı bir hikaye anlatılacak; bu nedenle de şimdiden senaryo 3. sezona göre şekilleniyor.

YENİ SEZONDA YER BULAMADI

Başrollerini Aras Bulut İynemli, Ercan Kesal, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Berkay Ateş ve Necip Memili gibi çok önemli isimlerin paylaştığı Çukur dizisinde yeni sezon öncesi çok önemli ayrılıklar gerçekleşmeye başladı. Çukur dizisinden önce Çeto karakterine hayat veren Erkan Avcı ayrıldı. Şimdi de dizinin önemli kadın başrollerinden Dilan Çiçek Deniz Çukur dizisinden ayrılmaya hazırlanıyor. Çukur dizisinde Sena karakterine hayat veren Dilan Çiçek Deniz Çukur dizisinin 3. sezon senaryosunda kendine yer bulamadı.

ÇUKUR SENA ÖLÜYOR MU?

Evet Çukur dizisini 8 nisan 2019 pazartesi akşamı ekranlara gelecek bölümlerinin birinde Sena karakteri ölecek; Sena’nın ölmesi ile Yamaç’ta büyük bir travma yaşayacak. Sena ile birlikte ilerleyen bölümlerde Mahsun’da ölecek. Bu durumda Çukur dizisinin 3. sezonunda Dilan Çiçek Deniz ile birlikte Berkay Ateş’te yer alamayacak. Çukur dizisinin 2019 2020 yeni sezonunda ekranlara gelecek yeni sezonunda kadronun geriye kalanın çoğunluğunun korunması bekleniyor; ancak Yamaç 3. sezonda yeniden aşık olacak. Yani Ay Yapım Çukur dizisine yeni bir kadın başrol oyuncusu getirecek.

DİLAN DENİZ NEDEN ÇUKUR'DAN AYRILDI?

Dilan Çiçek Deniz tamamen senaryo gereği çok mutlu olduğu Çukur dizisinden ayrıldı. Çukur dizisi senaristleri hikaye gereği Sena karakteri ile ilgili dikkat çekici senaryo yazamıyor. Bu nedenledir ki özellikle kabadayı ve asker dizilerinde kadın başrol oyuncuları genellikle her iki sezonda bir değişir. Örnek verecek olursan Söz dizisinde Bahar karakterine hayat veren Aybüke Pusat ayrılmış onun yerine ise savcı Derya olarak kadroya Deniz Baysal kadroya dahil olmuş ve Derya karakterinin gelmesi ile Savcı Derya ve Tolga Karasu karakterleri arasında bir çok sahne yazılmıştı. Çukur dizisinin 3. sezonunda da benzer bir durum söz konusu olacak ve yeni sezonda Yamaç’ın yeniden aşık olmasını ve Sena’yı unutmasını izleyeceğiz.

AZ SAHNEYE KARŞILIK ÇOK PARA KAZANIYORDU

Dilan Çiçek Deniz’in ayrılması ile Çukur izleyicisi çok üzülecek olsa da Çukur dizisi senaryosu 3. sezonda çok daha aksiyonlu ve aşk dolu olacak. Gerçek manada bakıldığında Dilan Çiçek Deniz’de Çukur dizisinde artık çok geri planda kalmıştı. Dilan Çiçek Deniz’de bu kadar az sahnesi olduğu için kendini mutlu hissetmiyordu Çukur’da. Ay Yapım içinde bu kadar az sahne karşılığında Dilan Çiçek Deniz’e ödenen yüksek ücretler hiç mantıklı gelmiyordu.

DİLAN DENİZ YENİ BİR DİZİDE ROL ALABİLİR

Çukur dizisinden ayrılacağı kendisini bildirilen Dilan Çiçek Deniz’e 2019 2020 yeni sezonunda yayınlanacak bir çok diziden de teklifler geldi. Şuana kadar Dilan Çiçek Deniz yeni bir dizi ile anlaşma imzalamasa da Dilan Çiçek Deniz’in bir kaç ay dinlendikten sonra yeni projeleri değerlendireceği konuşuluyor.

SENA'NIN CENAZE SAHNESİ ÇEKİLDİ

Çukur dizisinin İstanbul’un Ayvansaray Mahallesi’nde 3 nisanda yapılan çekimde senaryo gereği öldürülüp ayrılacak olan Sena için önce cenaze düzenlendi sonra da taziye ziyaretleri gerçekleştirildi. Çukur setinde Koçovalıl’arı siyah giyinip yakalarına Sena Koçovalı’nın fotoğraflarını astı.

DİLAN DENİZ ÇİÇEK TEKRARDAN SENA OLABİLİR Mİ?

Çukur’da Sena’nın ölmesi yüzüklülerin planı sanıldı ama ne yazık ki Sena gerçekten öldü.

SÖZLEŞMESİ SONA ERİYOR

Bir çok izleyici Çukur dizisinin nisan ayında ki sahnelerini izlediğinde Sena’nın ölmediğini ve Çukur’a Dilan Çiçek Deniz’in geri döneceğini düşünecek ancak Dilan Çiçek Deniz’in Ay Yapım ile sözleşmesi nisan ayına kadardı. Dilan Çiçek Deniz kesin olarak Çukur’a bir daha dönmeyecek ancak Dilan Çiçek Deniz Ay Yapım’ın yeni dizisine evet derse 2019 2020 yeni sezonunda yine Ay Yapım’da devam edebilir.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Magazin Haberleri