Çukur Ersoy Kim? Daha Önce Nerede Oynadı? Çukur Dizisi Ersoy Gerçek Adı Ne?

Çukur Ersoy kim olduğunu ve Çukur dizisi Ersoy gerçek adı ve daha önce hangi dizi veya filmlerde oynadığını bu yazımızda siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalışacağız. İşte detaylar...

Çukur Ersoy Kim? Daha Önce Nerede Oynadı? Çukur Dizisi Ersoy Gerçek Adı Ne?

Çukur Ersoy kim olduğunu ve Çukur dizisi Ersoy gerçek adı  ve daha önce hangi dizi veya filmlerde oynadığını bu yazımızda siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalışacağız. İşte detaylar...

Çukur Ersoy Kim? Nasıl Bir Karakter?

Show TV’nin en çok izlenen dizisi olan Çukur dizisinde her bölüm sizlere yeni oyuncular geliyor. Bizde sizlere bu gelen oyuncuların önce dizide nasıl bir karakter olduğunu daha sonra gerçek hayatı hakkındaki bilgileri vereceğiz. Yani gerçek adı ve oynadığı dizilerden bahsedeceğiz. ŞimdiÇukur Ersoy karakteri başta söyleyeyim Karakuzular’ın adamı ve en tepede olana Çeto’nun hukuki adamı diyebiliriz.

Yasal işlerini takip eden Ersoy, alt çetelerin de yönetimi kendi elinde ve çeteler arsında çıkacak olan çatışmaları engelleyen ve Karakuzular yönetimde oldukça kendi istediği dışında hiç kimse kavga etmeyeceğini kendilerine verilen ekmek ile yetinmesi gerektiğini anlatan ve oldukça hızlı konuşan ve matematiksel değerle konuşan ilginç bir karakter olduğu görüyoruz.

Şimdi Çukur dizisinde Ersoy karakterini anlattıktan sonra oyuncunun gerçek adını ve oynadığı dizileri alt kısımda anlattık. Hangi oyuncu canladırıyor merak ediyorsanız al paragrafa bakabilirsiniz.

ÇUKUR ERSOY KİMDİR?

Ä°lgili resim

Şimdi Çukur dizisi Ersoy gerçek adı Mehmet Yılmaz Ak‘tır. Ocak 1986 yılında hayata gözlerini açan oyuncu Kadir has üniversitesi tiyatro bölümü mezunu olan Mehmet Yılmaz Ak, ilk kez kamera karşısına 2013 yılında Ben de Özledim isimli dizide bölüm oyuncu olarak başladığı bu serüveni 2015 yılında “Kırık Kalpler Bankası” adlı sinema filminde Serkan karakteri olarak yer aldı ve hem dizi hem de sinema dünyasında adını duyurmayı başardı.


Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın. 

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR