Çukur 17. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İşlerin giderek arap saçına döndüğü Çukur yeni bölüm fragmanında, Koçovalılarla uğraşacak polis, sert bir giriş gerçekleştiriyor. Özellikle İdris Koçovalı'nın başlarına gelen bu bela hakkında ciddi endişelere sahip olduğu Çukur yeni bölüm fragmanında, dikkatler şimdi Yamaç'ın üzerinde. Peki, Vartolu'nun öldüğü haberlerinin dahaca kesinlik kazanmadığı Çukur 17. yeni bölüm fragmanında bizi neler bekliyor?

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Vartolu’nun evinden çıkan cenaze her şeyi değiştireceğe benziyor. Çukur’daki yüzleşme serisi hiç olmadığı kadar sert bir şekilde sürecek. Çukur’a gelen davetsiz bir misafir fırtına gibi esecek. Başta Yamaç, Sena ve İdris olmak herkes başına geleceklerden habersiz. Çukur’da dengelerin değiştiği, çalkantılı bir dönem başlıyor.

Medet’in “Ağayı koruyacağım dedin, ağa öldü!” diyerek Celasun’a silah çektiği sahneler heyecanı tırmandırırken Sultan, oğlunun intikamını aldığını düşündüğü Yamaç’ın elini öpüyor. Oğlu Kahraman’ın mezarına giden İdris’in “Baba oğlun kokusunu unuttuğunda oğul ölürmüş!” dediği ve yaşadığı acının derinden hissedildiği fragmanda Kasım’ın “İdris baba kendi oğlunu öldürmüş!” sözleri dikkatleri çekiyor.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.