1976 yılında Brezilya'da dünyaya gelen yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo'nun nişanlısı İspanyol manken Georgina Rodriguez'in hamile olduğu iddia ediliyor. Yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo'nun yakında ikinci kez baba olacağı ileri sürüldü. Dünyaca yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo, önceki gün nişanlısı İspanyol manken Georgina Rodriguez ile Fransa’ya bağlı Korsika adasında tatil yaparken magazin muhabirleri tarafından objektiflere yansıdı. Yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo’nun nişanlısı Georgina Rodriguez'e olan ilgisini ve Rodriguez’in ortaya çıkan karnını görenler, “Gerçekten hamile” değerlendirmesinde bulundu.

Özel hayatına dair fotoğrafları sosyal medya hesaplarında paylaşmaktan çekinmeyen yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo'nun geride bıraktığımız günlerde sosyal medya hesabı instagram'dan nişanlısı Georgina Rodriguez'e sarıldığı bir fotoğrafı paylaşmıştı. İspanyol manken Georgina Rodriguez'in bu fotoğrafta karnını tutması hamile olduğu iddialarını kuvvetlendirdi.

CRİSTİANO RONALDO KİMDİR?

Dünyaca ünlü yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo, 1976 yılında Brezilya’nın başkenti Rio de Janerio’da dünyaya geldi. Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi 10 futbolcusundan biri olan Cristiano Ronaldo’ya ”El Fenemone” denmektedir. Kariyeri boyunca sayısız başarıları bulunan Cristiano Ronaldo, 1994, 1998, 2002 ve 2006'da 4 FIFA Dünya Kupası üst üste Brezilya milli takımında yer alarak oldukça takdir toplayan bir başarı elde etmiştir.