Coşkun Göğen Kadın Cinayetleri Sorulunca Gözyaşlarını Zor Tuttu

Yeşilçam’ın usta oyuncularından Coşkun Göğen, kadın cinayetleri sorulduğunda zor anlar yaşadı. Kızı Dünya Göğen 2 yıl önce toprağa veren Göğen, ‘Benim Dünya'm gitti. Allah, evlat acısı kimseye vermesin’ dedi.

Coşkun Göğen Kadın Cinayetleri Sorulunca Gözyaşlarını Zor Tuttu

Coşkun Göğen Kadın Cinayetleri Sorulunca Gözyaşlarını Zor Tuttu

Tecavüzcü Coşkun’ lakaplı Coşkun Göğen, kadın cinayetleri sorulduğunda kanser nedeniyle yaşamını yitiren kızı Dünya Göğen’i hatırlayarak ‘Bu sapıklar maalesef dışarıda yaşıyor, o sapıklardan birini de ben canlandırıyorum’ dedi.

Ölüm Tuzağı isimli filmin çekimleri için Samsun’a gelen Coşkun Göğen, film setinde soruları yanıtladı. 75 yaşındaki Göğen, şöyle konuştu: ‘Lanet olsun diyorum başka ne diyeyim. Benim 3 tane kızım var. Uzay, Dünya, Güneş. Bütün evlatlar bizim evladımız. Bende bir babayım. Izdırabını ben de bilirim. Duygulandırdınız beni. 2 sene 2 ay önce 39 yaşında kızımı kaybettim. Dünya’m gitti. Evlat acısı Allah kimseye vermesin. Maalesef ben her zaman derim ki dünya delikanlı olsaydı yuvarlak olmazdı. Kaygan bir zeminde yaşıyoruz onun için her türlü bela her an başımıza gelebilir. Allah insanları beladan korusun. Bu hastalık değil ki doktor gelsin ilacını versin. Bu sapıklar maalesef dışarıda yaşıyor. O sapıklardan birini de ben canlandırıyorum. Ama ben çok mütevaziyim. Ben işimi yapıyorum. Yörelere göre değişiyor ama hepsinin altında yatan boşluk kültür. Lanetliyorum. En büyük zenginlik sevgi saygı. En büyük zenginlik paylaşmasını bilmek konuşabilmek. Konuşamayandan kork kostümüne kravatına bakma, papyonuna hiç bakma. Konuşamayandan kork’

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR