Reytinglerde istenilen başarıyı elde edemeyen 'Çocuklar Duymasın' dizisinin ekranlara veda etmesi planlanıyor.

Senelerdir severek izlenen Çocuklar Duymasın dizisi yaz başında ekran macerasına Kanal D ekranlarında tekrar başlamıştı. Reytingleri düşen Çocuklar Duymasın'ın final yapacağı öne sürüldü.

İleri sürülen iddialara göre, Çocuklar Duymasın reytinglerde aradığı başarıyı yakalayamayınca kanal yönetimi dizinin bitmesini talep etmiş.

İşte Mustafa Doğan'ın yazısıyla ilgili o bölüm:

Dile kolay 15 yılda üçüncü kez çekilerek bu alanda bir rekora imza attı. İzleyici kredi de verdi ama maalesef birol güven bu fırsatı kullanamadı. Senaryo beklentileri karşılamadı. Önceki sezonlardaki mizah kalitesi yakalanamadı bir türlü. Yaşanan talihsizlikler de cabası oldu. Kulağıma gelenlere göre reytingleri sınırda olan dizi için Kanal D yönetimi final kararı almış. Dizinin setine ara verilmiş. Kara haber de bugün yarın ekibe açıklanacakmış. Tabii bunda kanalın ağır topu 'Vatanım Sensin'in tatilden dönüşü ve sezonun sürpriz işlerinden 'Ver Elini aşk'ın performansı etkili oldu.

Yerini asıl sahibi 'Vatanım Sensin'e bırakan 'Ver Elini Aşk' için pazar akşamında karar kılınınca 'Çocuklar Duymasın'ın bileti kesilmiş.