Most Production’ın büyük ses getiren dizisi 'Çoban Yıldızı’nda Şükrü Özyıldız ve Selin Şekerci’nin canlandırdığı 'Seyit' ve 'Zühre’nin masum ve imkansız aşkı izleyiciyi gözyaşlarına boğuyor.

Şükrü Özyıldız, Selin Şekerci, Selim Bayraktar ve Menderes Samancılar’ın başrollerinde yer aldığı 'Çoban Yıldızı' dizisi hikayesi, görselliği, rejisi ve müzikleriyle izleyicinin gönlünü fethetti.

Dizide Selin Şekerci’nin canlandırdığı 'Zühre' ile Şükrü Özyıldız’ın hayat verdiği 'Seyit'in birbirlerine duydukları saf, masum ve bir o kadar da imkansız olan aşkı sosyal medyada da 'yılın çifti' yakıştırmalarıyla büyük yankı buluyor.

Zühre’nin içine düştüğü cehennemden kurtulmak için olan çırpınışı Seyit’in ise onu kurtarmak için canından vazgeçmesi ekran başındaki izleyiciyi gözyaşlarına boğuyor. Sosyal medya üzerinden her hafta yapımcı ve oyunculara binlerce mesaj geliyor. Gelen mesajların ortak noktası ise Seyit ve Zühre aşkının televizyon dünyasının unutulmaz aşkları arasında yerini alacak olması.

Çoban Yıldızı heyecan dolu bölümleriyle her Perşembe FOX ekranında olacak.

ŞÜKRÜ ÖZYILDIZ'DAN EVLİLİK AÇIKLAMASI: 'HER ŞEY KISMET'

Ünlü oyuncu Şükrü Özyıldız ve sevgilisi Rabia Ayaman, önceki akşam bir organizasyonda görüntülendi.

Evlenme teklif ettiği haberlerine yanıt veren oyuncu, “Nikah tarihiyle ilgili konuşmayalım. Her şey kısmet” dedi. Özyıldız, “Ev hazırlıkları var mı?” sorusuna ise, “O iş tamam, sorun yok” yanıtını verdi.

ŞÜKRÜ ÖZYILDIZ EKRANLARA GERİ DÖNÜYOR

Şükrü Özyıldız, Çoban Yıldızı’ndaki yeni tarzıyla ekranlara dönüş yapıyor.

Ünlü oyuncu Şükrü Özyıldız, Episode dergisinin yeni sayısının kapak ismi oldu. Çoban Yıldızı dizisi ile ekrana dönecek olan Özyıldız oyunculuğuyla ilgili önemli açıklamalarda da bulundu. Özyıldız, “Oyuncu olarak konsantrasyonum rol üzerine. Beni oyuncu olarak bu rolde heyecanlandıracak ne var, önce ona bakıyorum. Beni oyuncu olarak zorlayacak işlerde heyecanlanıyorum. Yerimde durmayı sevmiyorum. Oyunculukta güzellik hem sınırlayıcı hem de maalesef izleyiciyi koparan bir şey. Diziler, 150 dakika; aslında 60 dakikada anlatmak istediğiniz şeyi anlatabilirsiniz, geri kalan kısım klip.

Böyle olunca da güzel/yakışıklı olmak, önemli oluyor maalesef. Artık iyi oynayamayan güzel de yakışıklı da olsa daha hızlı eleniyor bence, doğal seleksiyon. Şimdi bir oyuncu, iyi oynamıyorsa hızlı eleniyor. Şimdi, kendine daha çok yatırım yapman gerekiyor” dedi. İmajıyla ilgili değişim hakkında ise şunları ifade etti; “Çoban Yıldızı’ndaki karakterim için saçlarımı kestirdim, sakallarımı uzattım, vücudumu değiştirdim. Oyuncu buna açık olmalı. Her zaman vücudunun ve kendinin sınırlarını zorlamalı.”

Kaynak: Milliyet