Star TV ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran, geride bıraktığımız günlerde sezon finali yapan ‘Söz’ dizisinde'Yüzbaşı Hasan’ karakterine hayat veren başarılı oyuncu Çınar Altuntaş, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Gördüğü ilgiden memnun olduğunu dile getiren ünlü oyuncu Çınar Altundaş, 'Yüzbaşı Hasan' karakteri ile en çok sevilen isimler arasında yer almaktadır.

Sevilen oyuncu Çınar Altuntaş, reyting rekorları kıran 'Söz' dizisindeki rolüyle ilgili olarak, "Hasan Yüzbaşı, işini çok iyi yapan, kültürlü, vatansever bir karakter. Harekat merkezinin sorumlu subayını oynuyorum. Vatan için canını verebilecek, vatanperver bir Türk Askerini oynamak beni çekti. Böyle bir rolü oynamayı çok istiyordum, o da oldu” ifadelerini kullandı. Herkes tarafından ilgiyle izlenilen 'Söz' dizisinin senaryosunu beğendiği için kabul ettiğini ifade eden Çınar Altuntaş, "Hayalimdeki rolü oynuyorum" dedi.

Çok önemli isimlerin yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda olmaktan büyük zevk aldığının altını çizen başarılı oyuncu Çınar Altuntaş, "Söz reyting rekortmeni bir dizi, geçen akşam sezon finali yaptık, yeni sezonda bomba gibi geliyoruz" açıklamasını yaptı.