Star TV ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan, ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran, başrolleri yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve güzel oyuncu Tuba Büyüküstün'ün paylaştığı 'Cesur ve Güzel' dizisindeki bir detay dikkatlerden kaçmadı. Reyting rekorları kıran 'Cesur ve Güzel' dizisinin dün akşam yayınlanan yeni bölümüne yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve güzel oyuncu Tuba Büyüküstün’ün canlandırdığı karakterlerin düğünü damgasını vurdu. Düğün sahnesinde, imzalar atılırken ekranda görülen ev adresleri izleyicilerin dikkatinden kaçmadı. Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, düğün sahnesinde imza atarken adres kısmında ‘Atatürk Caddesi’ yazdığı görüldü. Güzel oyuncu Tuba Büyüküstün’ün adres kısmında ise ‘Cumhuriyet Caddesi’ yazdığı görüldü.

Star TV ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde izleyicileri ekrana kilitleyen 'Cesur ve Güzel' dizisi, yeni bölümleriyle her Perşembe akşamı saat 20:00'da seyirci ile buluşmaya devam ediyor.

ÜNLÜ ÇİFT BOŞANDI

Ekranların güzel oyuncusu Tuba Büyüküstün ve eşi ünlü oyuncu Onur Saylak anlaşmalı olarak, geride bıraktığımız 5 Haziran'da boşandılar. Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak çiftinin, evliliklerinden dünyaya gelen ikiz çocukları vardır.