Ünlü komedyen Cem Yılmaz, geride bıraktığımız günlerde flaş bir kararla kapattığı sosyal medya hesabını geri açtı. Bugün sosyal medya hesabından yeni filmi 'Arif ve 216'ya destek veren bir firmayla ilgili bir paylaşım yapan ünlü komedyen Cem Yılmaz, sosyal medyaya hızlı bir dönüş yaptı.

''BU MECRALARI BIRAKIYORUM''

Instagram'da 2 milyon, Twitter'da 12 milyon 800 bin takipçisi bulunan ünlü komedyen Cem Yılmaz ''Gelen yorumların verdiği insanüstü rahatsızlık sebebiyle bu mecraları bırakıyorum'' diyerek flaş bir şekilde hesaplarını dondurmuştu.

CEM YILMAZ KİMDİR?

Magazin dünyasının aşk hayatı ile alakalı en çok takip edilen isimleri arasında yer alan ünlü komedyen Cem Yılmaz, 1973 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Aslen Sivas'lı olan komedyen Yılmaz, Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otel Yönetimi bölümü'nden mezun oldu. Kariyer yaşamına ilk olarak, 1998 yılında "Her Şey Çok Güzel Olacak" isimli filmle sinema sektörüne adım atan ünlü şovmen Cem Yılmaz, aynı zamanda birçok ödüle layık görülmüştür. Herkesin sevdiği isimler arasında yer alan Yılmaz, 2012 yılında ekranların sevilen oyuncusu Ahu Yağtu ile rüya gibi bir düğünle dünyaevine girdi. Ancak çift, bir yıl sonra ani bir karar ile boşandılar. Ünlü çiftin, Kemal adında bir erkek çocukları vardır.