Ay Yapımın yeni dizisi Çarpışma dizisi Meral kim sorusunun cevabını sizlerle paylaşırken ayrıca bu yazımızda Çarpışma Meral’in gerçek adı ve bilgileri hakkında da detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

ÇARPIŞMA MERAL KİM? MERAL'İN GERÇEK ADI NE? KAÇ YAŞINDA?

Show Tv ekranlarının çok yakında ekranlara gelecek olan dizisi Çarpışma dizisi önemli karakterlerinden olan kerem’in sevgili Meral’in gerçek adı ise Merve Çağıran. Merve Çağıran kimdir, kaç yaşında, nereli, boy ve kilosu, daha önce rol aldığı diziler hakkında merak edilen detayları sizlerle paylaşmaya devam edelim.,

MERVE ÇAĞIRAN KİM GERÇEK ADI

Merve Çağıran 1992 yılında Balıkesir’de dünyaya gözlerini açmıştır. Tatlı Küçük Yalancılar dizisiyle yıldızı parlamış olan oyuncu henüz çocukken İzmir’e yerleşmişler ve tüm eğitimi boyunca da İzmir’de kalmıştır. Oyunculuk üzerine eğitim almak amacıyla İstanbul’a gelen oyuncu Akademi 35 Buçuk’tan oyunculuk üzerine eğitim almıştır.

merve çağıran ile ilgili görsel sonucu

 Tek Türkiye adlı dizi ile sektöre adım atan Çağıran, 2015 yılına geldiğimizde oldukça iyi oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Tatlı Küçük Yalancılar adlı dizi ile büyük beğeni almıştır. Hande Erçel ve Burak Deniz’in başrollerini paylaştığı Aşk Laftan Anlamaz dizisinde de rol almış olan oyuncu İkimizin Yerine adlı sinema filmindeki oyunculuğu ile de adından söz ettirmeyi başarmıştır.

İkimizin Yerine filminde Sevil rolünü canlandırmış olan oyuncu Fi dizisinde ceren karakterini canlandırmıştır. Son olarak Kalp Atışı dizisinde doktor İpek karakterine hayat vermiştir. En son rol aldığı yapımlar ise Kaybedenler Kulübü Yolda filmi ve Bozkır adlı dizidir

 Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.