Çarpışma dizisinin her bölümünde farklı konular merak ediliyor. Çarpışma Kadir'in karısı (eşi) Aslı (Sevtap Özaltun) kimdir, kaç yaşında? sorusu gündeme geldi. İşte Çarpışma Kadir'in karısı (eşi) Aslı (Sevtap Özaltun) kimdir, kaç yaşında? yanıtı.

ÇARPIŞMA KADİR'İN KARISI ASLI'YI KİM OYNUYOR?

Show Tv ekranlarında Çarpışma'nın 3. bölümü oldukça ilgi çekici konular merak edildi. Kıvanç Tatlıtuğ'un Kadir karakterini canlandırdığı Çarpışma dizisinde Kadir'in eşi Aslı (Sevtap Özaltun) kimdir? sorusu gündeme geldi. Çarpışma dizisinin Aslı'sı merak ediliyor. 

ÇARPIŞMA ASLI KİMDİR?

Çarpışma dizisinde Aslı, Kadir'in karısıdır yani eşidir. Kadir ve kızı ile gittiği bir Sarıyer Spor maçı sonrası düzenlenen bir saldırıda hayatını kaybetmiştir. Ölümü ile Kadir'in kendisini kaybetmesine neden olan Aslı karakteri Sevtap Özaltun tarafından canlandırılmaktadır...

SEVTAP ÖZALTUN KİMDİR?

1984 tarihinde Artvin'de dünyaya gelen güzel oyuncu an itibarıyla 33 yaşındadır. 2001 yılında Bakırköy Basat Sanatçılar Derneği'nde Tiyatro hayatına başlamıştır. 2006 senesinde Haliç Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümü'nden mezun olmuştur. Televizyon ekranlarında kendisini ilk olarak reklamlarda oynayarak göstermiştir. Kanal D ekranlarında yer alan Fatmagül'ün Suçu Ne? adlı televizyon dizisinde canlandırdığı Asude karakteri ile izleyicinin dikkatini çekmiştir. Başarılı isim günümüze dek pek çok dizide rol almıştır.

SEVTAP ÖZALTUN DİZİLERİ

-Çarpışma

-Sevda Kuşun Kanadında

-Canım Ailem

-Fatmagül'ün Suçu Ne?

-Ulan İstanbul


Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.