Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimlerden biri olan sosyal medya fenomeni Cansu Taşkın, verdiği bir röportajda özel hayatı hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

Sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla çok konuşulan fenomen güzel Cansu Taşkın, sürekli ahlaksız teklifler aldığını açıkladı. Ünlü güzel Cansu Taşkın "Bekaret önemli mi?" sorusunu "Bu konuda çok konuşamayacağım ama önemli. Evlenmeden asla! Bazı şeyler bir yere kadar yaşanmalı" şeklinde cevap verdi.

İşte Cansu Taşkın ile yapılan röportaj'dan bazı kesitler;

Kaç yaşından beri mankenlik yapıyorsunuz, nasıl başladınız?

25 yaşındayım, 16 yaşından beri bu işi yapıyorum. O zaman İzmir'de yaşıyordum, modellik yaparken keşfedildim. 17 yaşında modellik yarışmasında dünya dördüncüsü seçildim. 'Fatma Gül'ün Suçu Ne' dizisinde de rol alınca dikkat çektim.

Vücut ölçüleriniz ne?

90-58-92. Boyum 1.85, kilom da 55. Ama önemli olan iç güzelliği…
Instagram'da paylaştığınız şeyler de pek iç güzelliği değil!

Sosyal medyadaki pozlarınızdan sonra nasıl iş teklifleri geliyor?

Daha çok başrol teklifleri geliyor. Geçen yıl Survivor'dan da teklif geldi ama açlık, böcekler bana göre değil, kabul etmedim. Kıvanç Tatlıtuğ'a bayılıyorum, onunla bir projede olmayı çok istiyorum.

Aşk ne alemde, biri var mı hayatınızda?

Yok, aşkla işi bir arada götüremiyorum. O yüzden kariyerime odaklandım. Üç senedir ciddi bir ilişkim yok. Güven problemi yaşıyorum.

Bekaret önemli mi?

Bu konuda çok konuşamayacağım ama önemli. Evlenmeden asla! Bazı şeyler bir yere kadar yaşanmalı.

Ya erkekler… Onlar neler yazıyor, istiyor?

Neler neler yazıyorlar! Ahlaksız teklifler eden çok, para teklif ettikleri de doğru. Evli olanlar bile istiyor, iş adamları yazıyor. Telefonum kaybolsa Türkiye'de yer yerinden oynar.

En şaşırdığınız teklif neydi? Kabul ettiniz mi?

Kapıma kadar gelen son model, plakası ismimin baş harfleri olan trilyonluk otomobil… Tabii ki geri gönderdim, kabul etmedim. Evli bir iş adamı benimle bir akşam yemeği için 200 bin dolar teklif etti.

Bir gün bütün bu işleri bırakıp kapanır mısınız?

Hiç bilemem, belki de ileride kapanırım! Allah kısmet ederse, olur. Neden olmasın?