Eşi Berke Kentli evden ayrıldıktan hemen sonra hastanelik olan izdivaç programının gözde damadı Caner Toygar, sosyal medya hesabından düğün fotoğrafının altına "belki gece ölürüm" notunu yazarak herkese korku dolu anlar yaşattı. ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran ancak geride bıraktığımız haftalarda sezon finaline giren 'Esra Erol'da' izdivaç programında evlenen Berke Kentli ve Caner Toygar çiftinin mutluluğu kısa sürdü.

"SEN GİDİNCE YAŞAMAK FAZLA TEHLİKELİ"

Geride bıraktığımız hafta sosyal medya hesabından 'eşini sevdiğini ve barışacaklarını' yazan gözde damat adayı Caner, Berke'den beklediği cevabı alamadı. Tüm çabalarına rağmen eşi Berke'yi eve döndüremeyen Caner Toygar, uzun süre paylaşım yapmayacağını ifade ederek "belki gece ölürüm" notunu yazdı.

İşte Caner Toygar'ın düğün fotoğrafının altına yazdığı o not:

"Uzun bir zaman paylaşım yapmayacağım herkes hakkını helal etsin. Her gelen geçen yeniden boğuyor beni. Belki gece ölürüm, farkında değilim. Sen gidince yaşamak fazla tehlikeli. Geçer ve unuturum öyle mi? Buraya kadar öyle mi, Akşamın son vapuruyla çekip giderken ellerimden, Anılarımdan düşeceğim seni öyle mi, Bu ne ucuz bir hoşça kal senin ki, Böyle bırakmak ne kolay öyle mi, Dalgalara şarkımızı, Yarın yok artık ben de yokum öyle mi?"