Ekranların sevilen oyuncuları Çağatay Ulusoy ve sevgilisi Duygu Şarışın’ın, Show TV ekranlarında Pazartesi akşamları yayınlanan ve her yayınlandığı yeni bölümde izleyicileri ekrana kitleyen ‘İçerde’ dizisinin çekimlerinde başlayan aşkları bitti mi? İşte herkes tarafından merak edilen o sorunun fotoğrafı...

Show TV ekranlarında Pazartesi akşamları yayınlanan ‘İçerde’ dizisinde 'Sarp Yılmaz' karakterine hayat veren yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy’un, 'İçerde' dizisinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başladığı sevgilisi Duygu Sarışın’la ayrıldığı ortaya çıktı. Reyting rekorları kıran 'İçerde' dizisinde 'Sema Komiser' karakterini canlandıran Duygu Sarışın’la beş aydır beraber olan ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy, ilişkisini geride bıraktığımız ay bitirdi. Uzun zaman hayatına kimseyi almadıktan sonra ünlü oyuncu Duygu Sarışın’la yeni bir ilişkiye yelken açan ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy’un finale iki hafta kala ayrılması gözlerden kaçmadı.

Reyting rekorları kıran 'İçerde' dizisinin bitmesinden sonra beraber ABD’ye gidecekleri de ileri sürülen Duygu Sarışın ve Çağatay Ulusoy çiftinin, yaptıkları tatil planları iptal oldu. Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın, yan yana görüntülenmemek için birlikte görünmemeye çalışıyorlar.