Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimler arasında yer alan sevilen şarkıcı Burcu Güneş'in geçen akşam Antalya'da yapılan konseri romantik bir evlenme teklifine sahne oldu. Sevilen şarkıcı Burcu Güneş, Rubi Platinum Hotel'de sevenleri ile bir araya geldi. 2 saat boyunca sahnede kalıp en güzel şarkılarını seslendiren ünlü şarkıcı Burcu Güneş, geniş repertuarıyla konseri izlemeye gelenlere çok güzel anlar yaşattı.

ÇİFTLERİ TEBRİK ETTİ

Sevilen şarkıcı Burcu Güneş verdiği konserin ilerleyen dakikalarında sahneye çıkan genç bir adam, kız arkadaşına evlenme teklifi etti. Çiftleri tebrik eden Burcu Güneş, "Şarkılarımla kaç tane yuva kurdum. Böyle güzel anlara şahit ve ortak olmak benim için de ayrı mutluluk." açıklamasını yaptı.

BURCU GÜNEŞ KİMDİR?

Ünlü şarkıcı Burcu Güneş, 1975 yılında İzmir'de dünyaya geldi. Henüz 12 yaşında müzik yaşamına 'merhaba diyen sevilen şarkıcı Burcu Güneş, İzmir'de çeşitli festivallere ve müzik yarışmalarına katılarak birçok ödüle layık görülmüştür. Çıkardığı albümlerle adından sıkça söz ettiren güzel şarkıcı Burcu Güneş, 'Biz aşkı meleklerden çaldık' şarkısı ile büyük çıkış yakaladı.