Güzel sunucu Burcu Esmersoy, önceki gün Atatürk Havaalanı’nda magazin muhabirlerininm objektiflerine yansıdı. Retying rekorları kıran 'Dünya Güzellerim' programı hakkında muhabirlerin sorduğu “Programda her hafta gerginlik oluyor. Çekimler zor geçti mi?” sorusuna Esmersoy, “Bana değil, gerilen ve kavga eden insanlara sorun. Benim bugüne kadar biriyle kavga ettiğimi gördünüz mü? Niye zor olsun, severek çektim. Severek izliyorum” karşılığını verdi.

BURCU ESMERSOY'DAN BÜLENT ERSOY AÇIKLAMASI!

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, Diva olarak da anılan Bülent Ersoy hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Megastar Tarkan’ı dinlemeye gelenler arasında bulunan ünlü manken Burcu Esmersoy, program için gittiği Hindistan gezisiyle ilgili flaş itiraflarda bulundu. Show TV ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Dünya Güzellerim' isimli programda boy gösteren sevilen isim Burcu Esmersoy, Bülent Ersoy’u çok beğendiğini ifade ederek, ''Program çekimleri boyunca beni hep korudu, kolladı. Daha önce de bir projede beraber çalışmıştık. Beni çok sevmişti. Ben de onu seviyorum'' açıklamasını yaptı.

BURCU ESMERSOY KİMDİR?

Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimlerinden olan ünlü sunucu Burcu Esmersoy, 1976 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Aslen Çerkes kökenli olan ünlü manken Burcu Esmersoy, New York Üniversitesi'nden Hospitality, Tourism and Sports Management bölümü'nden mezun oldu. Sunuculuk yaşamına haber editörlüğü, muhabirlik ve spikerlik yaparak başlayan ünlü sunucu Esmersoy, aynı zamanda sinema projelerinde de boy göstermiştir. Birçok kanalda ve projode sunuculuk yapan Esmersoy, Türkiye'nin sevilen ekran yüzleri arasındadır.