Geride bıraktığımız aylarda baba olan ünlü yapımcı ve sunucu Burak Sağyaşar, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde baba olduktan sonra ilk kez magazin muhabirlerinin objektiflerine yansıdı. Gittiği Alışveriş Merkezi'nde oğlu Can için alışveriş yapan Sağyaşar, alışverişin ardından bir restoranda geçerek, yakın dostlarıyla bir araya geldi.

Geride bıraktığımız 2015 yılında rüya gibi bir düğünle dünyaevine giren ekranların sevilen oyuncusu Hatice Şendil ve eşi yapımcı Burak Sağyaşar'ın Can adını vedikleri oğulları iki ay sonra ilk kez görüntülendi. Sevilen çift Hatice Şendil ve Burak Sağyaşar, evliliklerinin birinci senesinde anne-baba oldular. Geride bıraktığımız Mayıs ayında doğum için hastaneye yatan Hatice Şendil, sağlıklı bir şekilde oğlu Can'ı kucağına aldı. İlk bebeklerini kucaklarına almanın mutluluğunu yaşayan Burak Sağyaşar ve Hatice Şendil çifti, şimdi oğulları Can'ı sağlıklı bir şekilde büyütüyorlar.

İşte Burak Sağyaşar ve Hatice Şendil çifitinin Can ismini verdikleri oğulları...HATİCE ŞENDİL KİMDİR?

'Can' adını verdikleri oğlunu dünyaya getiren Hatice Şendil, 1983 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Antalya'da büyüyen ünlü oyuncu Hatice Şendil, 2001 yılında Miss Turkey yarışmasında ve Miss Europe yarışmasında üçüncü oldu. Güzellik yarışmasından sonra ğitimine devam eden ünlü oyuncu Hatice Şendil, birçok dizide boy göstermiştir. 2014 yılında Star TV ekranlarında başlayan 'Kaderimin Yazıldığı Gün' dizisinde Elif karakterini Özcan Deniz, Begüm Kütük, Metin Çekmez, Gül Onat ile birlikte oynayan ünlü oyuncu Hatice Şendil, 2015 yılında 4.5 yıl aşk yaşadığı oyuncu ve yapımcı Burak Sağyaşar ile dünyaevine girdi.