Ekranların yakışıklı ve başarılı oyuncusu Burak Özçivit'le aynı projede yer alacak olan ünlü ismin kim olduğu belli oldu. Sevilen oyuncu Burak Özçivit, dünyaca ünlü futbolcu David Beckham ile aynı projede yer alacak. Burak Özçivit ve David Beckham ikilisi, yeni açılacak olan bir AVM'nin yüzü olacak. Dubaili bir firmanın İstanbul'da yaptığı AVM'nin yüzü olan yakışıklı oyuncu Burak Özçivit'e ikinci kez teklif götürüldü. Bir önceki reklam filminden milyonlar kazanan taze damat Burak Özçivit, yıldız futbolcu David Beckham'la yer alacağı ikinci reklamla da servetini katlayacak.

Başarılı oyuncu Burak Özçivit, milyar dolarlık projenin reklam filmi için de yine kulislerde konuşulanlara göre; dünyaca ünlü eski İngiliz futbolcu David Beckham ile kamera karşısına geçecek. Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, İstanbul'daki 'Emaar Square' projesinin Ortadoğu ülkelerinde de yayınlanan reklamları için 5 milyon TL aldığı öğrenilmişti.

BURAK ÖZÇİVİT KİMDİR?

Star TV ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran ve geride bıraktığımız hafta sezon finali yapan 'Kara Sevda' dizisinde 'Kemal' karakterine hayat veren yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, 1984 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Aslen Gaziantepli olan sevilen oyuncu Burak Özçivit, mankenlik yıllarında çok önemli defilerler de boy göstermiştir. Birçok dizide, sinema da ve reklam projelerinde boy gösteren ünlü oyuncu Özçivit, ileri düzeyde İngilizce bilmektedir. Başarılı oyuncu Burak Özçivit, Haziran ayının sonunda uzun süredir birlikte olduğu nişanlısı Fahriye Evcen ile dünyaevine girecek.