Show TV ekranlarında yayınlanmış olan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Ezel' dizisinde başrol oynadıktan sonra en başarılı oyuncular arasında gösterilen Kenan İmirzalıoğlu, yakışıklı oyuncu Burak Özçivit ve uzun süredir aşk yaşadığı Fahriye Evcen'in düğününde damat ile karşılıklı olarak misket havası oynadı. Magazin dünyasının yakından takip ettiği önceli çiftleri arasında yer alan ünlü oyuncular Burak Özçivit ile Fahriye Evcen dün akşam dünyaevine girdi. Çiftin, görkemli düğününe ünlü isimler akın etti. Düğüne katılan ünlü isimler arasında, ekranların sevilen oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal çifti de vardı.

KARŞILIKLI MİSKET OYNADILAR

Yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, tüm gece boyunca pistten inmedi. Kenan İmirzalıoğlu yakışıklı oyuncu Burak Özçivit ile karşılıklı misket oynadı. İkilinin renkli anları sosyal medyaya damgasını vurdu.BURAK ÖZÇİVİT KİMDİR?

Star TV ekranlarında yayınlanan ve geride bıraktığımız haftalarda sezon finali yapan 'Kara Sevda' dizisinde 'Kemal' karakterine hayat veren yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, 1984 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Aslen Gaziantep'li olan sevilen oyuncu Özçivit, magazin dünyasının en sık takip ettiği ünlüler arasında yer almaktadır.