Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit ve eşi Fahriye Evcen, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde magazin muhabirlerinin objektiflerina yansıdı. Zorlu AVM'de yemek yiyen ünlü çift, ardından film izledi. ‘Kardeşim Benim 2’ filminin çekimlerinin devam ettiğini belirten başarılı oyuncu Burak Özçivit, “Çanakkale’deki sahneler bitti. Devamı Rize’de çekilecek. Yarıladık sayılır” açıklamasını yaptı.FAHRİYE EVCEN EŞİ BURAK ÖZÇİVİT'E BAKIN NASIL HİTAP EDİYOR!

Sosyal medya hesabından eşi yakışıklı oyuncu Burak Özçivit'le olan fotoğrafını paylaşan yeni gelinFahriye Evcen, "Gülen yüzüm, Can içim" notunu yazdı. Geride bıraktığımız 29 Haziran’da rüya gibi bir düğünle dünyaevine giren ve daha sonra balayı için Maldivler’e giden Fahriye Evcen-Burak Özçivit çifti, Türkiye’ye dönüş yaptı. Başarılı oyuncu Fahriye Evcen'in İstinye’de bulunan evine taşınan ünlü oyuncu Burak Özçivit, genç kızların sevgilisi Murat Boz’la başrol oynadığı ‘Kardeşim Benim 2’nin çekimleri için Assos’a gitti. Fahriye Evcen ise, yeni dünyaevine girdiği Burak Özçivit'ten ayrı kalmanın üzüntüsünü sosyal medya paylaşımıyla ortaya koyrdu.

Taze gelin Fahriye Evcen, eşi Burak Özçivit'le birlikte çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak, “Gülen yüzüm, Can içim" notunu düştü.