'Kardeşim Benim 2' filminin çekimleri için Çanakkale'ye giden taze damat Burak Özçivit ile sevilen oyuncu Fahriye Evcen, sonunda bir araya geldi. Günlerdir birbirlerinden ayrı olan yeni evli çift Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, önceki gün Çanakkale'de bol bol özlem giderdi. 'Kardeşim Benim 2' filminin çekimlerine verilen arayı baş başa gezerek değerlendiren ünlü çift, balayındaki kuralını bozmaması gözlerden kaçmadı.

FAHRİYE EVCEN EŞİ BURAK ÖZÇİVİT'E BAKIN NASIL HİTAP EDİYOR!

Sosyal medya hesabından eşi yakışıklı oyuncu Burak Özçivit'le olan fotoğrafını paylaşan yeni gelinFahriye Evcen, "Gülen yüzüm, Can içim" notunu yazdı. Geride bıraktığımız 29 Haziran’da rüya gibi bir düğünle dünyaevine giren ve daha sonra balayı için Maldivler’e giden Fahriye Evcen-Burak Özçivit çifti, Türkiye’ye dönüş yaptı. Başarılı oyuncu Fahriye Evcen'in İstinye’de bulunan evine taşınan ünlü oyuncu Burak Özçivit, genç kızların sevgilisi Murat Boz’la başrol oynadığı ‘Kardeşim Benim 2’nin çekimleri için Assos’a gitti. Fahriye Evcen ise, yeni dünyaevine girdiği Burak Özçivit'ten ayrı kalmanın üzüntüsünü sosyal medya paylaşımıyla ortaya koyrdu.

Taze gelin Fahriye Evcen, eşi Burak Özçivit'le birlikte çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak, “Gülen yüzüm, Can içim" notunu düştü.