Önümüzdeki 29 Haziran'da Yeniköy'deki Sait Halim Paşa Yalısı'nda dünyaevine girmeye hazırlanan ünlü oyuncu Fahriye Evcen ile nişanlısı yakışıklı oyuncu Burak Özçivit çifti, Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar'a 3 çocuk sözü verdi. Nişanlı çift Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, önceki gün Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar'ı ziyaret edip düğün davetiyelerini bıraktılar.

NİŞANLI ÇİFT 3 ÇOCUK SÖZÜ VERDİ

Star TV ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Kara Sevda' dizisinde 'Kemal' karakterine hayat veren ünlü oyuncu Burak Özçivit'in ve dünyaevine girmeye hazırlandığı nişanlısı ünlü oyuncu Fahriye Evcen'in makamına ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, evlenecek olan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çiftinden, 3 çocuk sözü aldığını ifade etti.

Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit ve nişanlısı Fahriye Evcen'in bu sözü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "En az 3 çocuk" sözünü hatırlattı. Güzel oyuncu Fahriye Evcen ve yakışıklı oyuncu Burak Özçivit'in bu kararına Reis'i Cumhur Erdoğan'ın da çok mutlu olacağı düşünülüyor. Son olarak Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, nişanlı çifte Beşiktaş kitabı hediye etti.