Burak Özçivit'in sağlık durumu merak ediliyor. Son dakika haberlerde Burak Özçivit'in çekimi devam eden film setinde hastanelik olduğu ve apar topar hastaneye kaldırıldığı açıklandı. Kerem Bürsin ve Burak Özçivit yeni filmi 'Can Feda' çekimleri sırasında neden hastaneye kaldırıldı?

Duymayan Kalması isimli programda açıklanan ve son dakika geçen haberler de Burak Özçivit'in film çekimlerii sırasında sakatlandığı açıklandı.  Ünlü oyuncunun ayak bileğindeki bağların koptuğu öğrenildi. 

BURAK ÖZÇİVİT'İN FİLMİ CAN FEDA KONUSU

Vatan için iki askerin milli mücadelesinin konu edileceği filmin başrollerinde Burak Özçivit ve Kerem Bürsin yer alıyor. Senaryosu Zafer Külünk’e ait filmin yönetmenliğini ise M.Çağatay Tosun üstleniyor.  Kahramanların mücadelesi 23 Şubat’ta seyirciyle buluşacak. 

BURAK ÖZÇİVİT HAKKINDA

Yakışıklı oyuncu 24 Aralık 1984  yılında İstanbul’da doğdu. 33 yaşındaki yakışıklı oyuncu aslen Gazianteplidir. Burak Özçivit Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık Bölümü’nden mezun oldu.  Aynı zamanda mankenlikte yapan oyuncu 2003 yılı Best Model of Turkey yarışmasına katılmış ve “gelecek vadeden” mankenlerden seçilmiştir.  2005’te tekrar  Best Model of Turkey yarışmasına  katılmış ve 1. olmuştur. Sonrasında  da Best Model of The World’e katılmış ve dünyanın en iyi ikinci mankeni seçilmiştir. Ortağı olduğu BRK’S Production adında bir yapım şirketi de bulunmaktadır. Ayrıca milyonlarca kişi tarafından takip edilen Burak Özçivit’in instagram hesabını 10 milyon kişi takip etmektedir.