Star TV ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Kara Sevda' dizisinde 'Kemal' karakterine hayat veren yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, uzun süredir birlikte olduğu nişanlısı Fahriye Evcen’e sürpriz balayı planları yapıyor. 'Kardeşim Benim' filminin çekiminlerinden dolayı yurt dışına çıkamayacak olan yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, nişanlı Fahriye Evcen'i mavi tura çıkaracak.

Önümüzdeki Haziran ayının sonlarında uzun süredir birlikte olduğu nişanlısı Fahriye Evcen’le dünyaevine girmeye hazırlanan yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, nişanlısı güzel oyuncu Fahriye Evcen için kesenin ağzını açtı. Düğünden sonra ‘Kardeşim Benim’ filminin devamını çekecek olan başarılı oyuncu Burak Özçivit, nişanlısı Fahriye Evcen için sürpriz balayı hazırlıyor. Maldivler’e gidecekleri konuşulan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinin, mavi tura çıkacakları iddia edildi.

Bodrum’da 55 fit 15 metre Azimut ya da Prenses motor yat aradığı öğrenilen yakışıklı oyuncu Özçivit, nişanlısı Fahriye Evcen’i mavi tura çıkaracak. 150-350 bin euro arasında değişen tekneler için araştırma yapan yakışıklı oyuncu Burak Özçivit'in gezisi, Ege Bölgesi’nden başlayarak Yunan Adaları’nda bitecek.