Diva lakabıylada anılan ünlü sanatçı Bülent Ersoy, Konya'da sevenleriyle bir araya geldi. 800 kişilik salona sığmayan bin 500 kişi, ünlü sanatçı Ersoy'u ayakta izledi.

Lila rengi, swarovski taşlar ve kaz tüyüyle süslenmiş bir kostüm tercih eden sevilen sanatçı Bülent Ersoy, konukları coşturdu. Konser öncesi muhabirlerle sohbet eden Ersoy, “Makyajım Rihanna’nın bir hafta önce piyasaya çıkardığı ürünlerden yapıldı. Sadece Amerika’da ve bende var” açıklamasını yaptı.BÜLENT ERSOY KİMDİR?

Diva lakabıyla da anılan Bülent Ersoy, 1952 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Magazin dünyasının renkli isimlerinden biri olan Diva, sanat yaşamına özel müzik dersleri alarak adım attı. Henüz çok müzikle ilgilenmeye başlayan ünü sanatçı Diva, Melahat Pars ve Rıdvan Aytan gibi müzik anlamında başarılı önemli isimlerden özel dersler almıştır. Konservatuvardan mezun olduktan sonra, o zamanların ilk aile gazinolarından birisi olan Özlem Aile Gazinosu'nda adım attı. Katıldığı ses yarışmasında birinci olan ünlü sanatçı Diva, birinciliği kazanarak ve 1000 lira para ödülü aldı. Ünlü sanatçı Bülent Ersoy, hala çeşitli yerlerde konserler vermektedir. Diva'yı izlemeye hala ilk günkü gibi gelen insanlar var. Televizyon dünyasında da birçok projede boy gösteren usta isim, sanat yaşamını hala devam ettirmektedir.