Geride bıraktığımız 1998 yılında kendisinden 27 yaş küçük Cem Adler ile dünyaevine giren ünlü sanatçı Bülent Ersoy'un nikah fotoğrafları ortaya çıktı. Bülent Ersoy'a ihanet ettiği için ayrdılığı iddia edilen Cem Adler, evlilik kararını nasıl aldığını çıktığı bir programda anlattı:

İşte Cem Adler'in o sözleri:

"Bülent'in benim elimden tutacağını zannediyordum. Beni kız arkadaşımla bastı. Aynı gece Bülent Ersoy'la nikahlanmaya zorlandım. Çünkü bu durumdan ancak öyle kurtulabilirdim. Evlendikten sonra ise sürekli evden kaçıyordum. Bülent beni buluyordu."

"Ben o dönem herkese farklı sebepten dolayı evlendiğimi söylüyordum. Kimine para için, kimine şöhret için diyordum ama asıl gerçek annemin evdeki baskısıydı."

Ersoy'un eski eşi Cem Adler'in annesi Fatma Adler de pişmanlığını şu şekilde ifade etti:

"Bülent Ersoy ve ben bu çocuğa yaşattıklarımızdan dolayı cehennemin en dibinde yer alacağız. Bülent ile o dönem çok yakındık. O dönem onunla iyi geçinmem gerekiyordu oğlumun yanında olmak için mutluluk pozları verdim." açıklamasını yaptı.

BÜLENT ERSOY KİMDİR?

Diva lakabıyla da anılan Bülent Ersoy, 1952 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Magazin dünyasının renkli isimlerinden biri olan Diva, sanat yaşamına özel müzik dersleri alarak adım attı. Henüz çok müzikle ilgilenmeye başlayan ünü sanatçı Diva, Melahat Pars ve Rıdvan Aytan gibi müzik anlamında başarılı önemli isimlerden özel dersler almıştır. Konservatuvardan mezun olduktan sonra, o zamanların ilk aile gazinolarından birisi olan Özlem Aile Gazinosu'nda adım attı. Katıldığı ses yarışmasında birinci olan ünlü sanatçı Diva, birinciliği kazanarak ve 1000 lira para ödülü aldı. Ünlü sanatçı Bülent Ersoy, hala çeşitli yerlerde konserler vermektedir. Diva'yı izlemeye hala ilk günkü gibi gelen insanlar var. Televizyon dünyasında da birçok projede boy gösteren usta isim, sanat yaşamını hala devam ettirmektedir.