Oya Aydoğan’ın hayatını kaybetmesinde Lerzan Mutlu’yu suçlu bulan Bülent Ersoy, şarkıcıya zeytin dalı uzattı. Ersoy, dün Mutlu’nun sunuculuk yaptığı ‘Renkli Sayfalar’ programına telefonla bağlandı. Diva’nın yayına bağlandığını duyan Mutlu, hemen stüdyoyu terk etti. Moderatör Şule Zeybek’in ısrarı üzerine stüdyoya geri dönen sunucu, programa kaldığı yerden devam etti. Aydoğan’ın yoğun bakımda olduğu günlerde Mutlu için “Oya’nın kalbini kırmış. Ona sinsi demiş. Çok sinirlendim, kızgınım. O haddini çok aşıyor. Dua etsin kafam dolu. Adamın canlı yayınını basarım” sözlerini sarf eden Ersoy, şarkıcıya barış çubuğu uzattı.

'KIRMAK İSTEMEDİM'

Sanatçı konuyla ilgili, “O anda Oya’nın haberini almıştım. O şokla insan Zeki Müren, Ajda Pekkan ve Lerzan Mutlu mu düşünür? Arkadaşlarınız bana günlerce söylediğiniz sözlerden bahsetti. Kırmak, üzmek ve ağlatmak isteseydim bütün yayınlara bağlanır ya da konuk olurdum. Bir atılımda bulunurdum. Kimseyle konuşmamı duydunuz mu? Lerzan bana ‘Anne’ diyordu. Annesiysem, göstermelik olmaz. Annesi ona bağırmıyor mu?” şeklinde konuştu.

Gözyaşlarını tutamayan Mutlu, “İlk programa gelirken Oya Aydoğan beni istememişti. Biraz kırgındım ama hiç kavga etmedik. Ben hiçim ve bacak kadar kadınım. Kendimden başka kimsem yok” dedi.

Kaynak: Milliyet

İLİşKİLİ GALERİLER