'Diva' lakabıyla da anılan ünlü sanatçıBülent Ersoy, Balıkesir'de bir markette alışveriş yaparken magazin muhabirlerinin objektiflerine yansıdı. Alışveriş için gittiği markette hayranlarının aşırı sevgi gösterisi ile karşı karşıya kalan sevilen sanatçı Ersoy'un başına taktığı aksesuar da görenleri bir hayli şaşırttı.

Magazin dünyasının en sık takip ettiği ünlü şarkıcıları arasında yer alan sevilen sanatçı Bülent Ersoy’u gören hayranları “Siz Bülent Ersoy’sunuz değil mi? Rüya görmüyoruz galiba” sözleriyle kısa süreli şok yaşadılar. Hayranlarının fotoğraf çektirme isteklerini kırmayan yılların sanatçısı Bülent Ersoy, uzun tırnakları ve kendine has giyim tarzı ile her zaman ki gibi gözlerden kaçmadı. BÜLENT ERSOY KİMDİR?

'Diva' lakabıylada tanınan ünlü sanatçı Bülent Ersoy 1952 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Sanat yaşamına özel müzik dersleri alarak başlayan ünlü sanatçı Bülent Ersoy, çok küçük yaşlardan itibaren müzikle ilgilenmeye başladı. Melahat Pars ve Rıdvan Aytan gibi üstadlardan özel dersler alan ünlü sanatçı Bülent Ersoy, sahneye ilk adımını 1970 yılında Özlem Aile Gazinosu'nda attı. Ünlü sanatçı Ersoy, Show TV ekranlarında yayınlanan 'Dünya Güzellerim' isimli programda boy göstermektedir.