Bülent Ersoy'un jüri üyesi olduğu 'Popstar 2018' müzik yarışmasının bu akşamki konuğu Ersoy'un 2007 yılında yine aynı yarışmada tanışıp evlendiği Armağan Uzun oldu. Ersoy 11 yıl sonra eski eşine yine not verdi.

Popstar 2018 ses yarışmasının jüri üyesi Diva Bülent Ersoy, yıllar sonra eski eşi Armağan Uzun'la karşı karşıya geldi. Popstar 2018 yarışamsında eski yarışmacılarla yeni yarışmacılar birlikte düet yaptı.

DİVA ESKİ EŞİNİ BEĞENMEDİ

Yarışmacı Salih Zülüfoğlu ile jüri üyesi Bülent Ersoy'un eski eşi Armağan Uzun, "Sen miydin sevgilimi çalan" adlı şarkıyı seslendirdi. Sanatçı, aynı kadın tarafından aldatılan iki arkadaşı canlandıran Zülüfoğlu ve eski eşi Armağan Uzun'un mizansenini beğenmedi.

DİVA 50 PUAN VERDİ

Diva, mizansene sinirlenerek eski eşi Armağan Uzun ve yarışmacı Zülüfoğlu'a 50 puan verdi.

DİVA ESKİ EŞİNE GÖNDERMEDE BULUNDU

Düet bittikten sonra Armağan Uzun sahneden ayrılırken Ersoy, eski eşine göndermede bulundu.

Yarışmacı Zülüfoğlu'na verdiği puanı değiştiren Ersoy, "Bu numarayı sadece sana veriyorum. Haberin ola sadece sana. 'Hayatımın en büyük hatasını yaptım' diyenler. Sadece sana 100 veriyorum" diyerek verdiği 50 puanı değiştirdi.

BÜLENT ERSOY VE ARMAĞAN UZUN

2007 yılında nikah masasına oturan çift 1 yıl evli kaldıktan sonra boşanmıştı.

ÇARESİZLİKTEN ZORLA EVLENDİM

Armağan Uzun boşandıktan sonra Bülent Ersoy için ''Çaresizlikten zorla evlendim'' açıklaması yaparak Bülent Ersoy'u kızdırmıştı.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı doğru kaydırın.