TV8 Boxun Yıldızları 27 Ekim akşamı başladı Acun Ilıcalı'nın kanalında geçtiğimiz akşam başlayan Boxun Yıldızları isimli progrmda birbirinden ünlü isimler rigde ölüm kalım savaşı verirken Boxun Yıldızları yarışmacları hakkında kısa detaylarr ve Boxun Yıldızları 27 Ekim yaşananlar haberimizde. Sunuculuğunu milli boksör Adem Kılıçcı, Bilgehan Demir ve Dilara Gönder'in üstlendiği BoxunYıldızları en dikkat çeken sahneleri de habermizde.

BOXUN YILDIZLARI 27 EKİM YAŞANANLAR

Boxun Yıldızları programında Çılgın Sedat ve Ateş Fatih Uçan karşı karşıya geldi. Mücadele teknik nakavtla sonuçlandı.. Mavi köşede Ateş FAtih Uçan yer alırken, kırmızı köşe de ise Çılgın Sedat karşımıza çıktı. Boxu Yıldızları ilk bölüm yaşaanlarda adrenalin hat safha da ise ringde adeta kıyamet kopacak.

Sedat'ı rouanda fena başladığı gözlemlenirken, ilk roundu Sedat kazandı. Hızını alamayan yarışmacılar Fatih Uçan'ın dönmesinden ötürü bir puanını silerken bu akşam kimin kazandığını öğrenecğiz.

BOXUN YILDIZLARI DOĞUŞ KENDİE GÜVENİ TAM

Boxun Yıldızlarında ikinci mücadele Bülent Çetinaslan ile Doğuş arasında yaşandı. Boxun Yıldızlarında kırmızı köşede balyoz doğuş yer alırken mavi köşede ise Bülent Çetinarslan yer aldı. Bülentin Cem hoca, Doğuş'un ki ise Çetin hoca olarak açıklanırken, Çetinarslan açılan eldiveni programa damgasını vurdu. Eldivenin bağlanması sonrasında kroşelerle Bülent Çetinarslan Doğuş karşlaşması başladı. Oyun tutturmak konusunda anlaşamayan Boxun Yıldızları ilk ring akabinde ilk önce davranması gerekiyor. Doğuş ve Bülent Çetinarslan arsındaki savaşta ikinci round da Doğuş adeta muazzam biir performans sergiledi. Bu round Doğuş'un olarak açıklanırken maççın kazananı çok merak ediliyor

BOXUN YILDIZLARI DİĞER BİR KARŞILAŞMA DA 

Boxun Yıldızları'na hazırlanan Fulya Keskin, ilk rakibi Asena'nın kendisinden çekindiğini iddia etti. 7 yaşıdan beri dans olarak gördüğü Boxa bağlılığını ve hırsını Asena üzerinden gösterecek olan Fulya'nın eksiği olmadığını hocası Adem açıkladı. Asena Fulya Keskin mücadelesinde de adeta Boxun Yıldızları yarışmacıları birbiri ie kıyasıya mücadele etti. 

Mavi köşe de Asena yarışırken, Kırmızı köşe de Fulya Keskn karşımıza çıktı. Boxun Yıldızları yarışmasında gecenin maçı olarak bilinene maç zilin çalması ile başladı. İki güçlü yıldızın karşılaşmasında oyuncuların yakın olmadığı gözlemlenrken Fulya Keskin'in kroşeleri aslında maçın kazanananı belli etti. 

RİNGDE YARIŞAN TÜM İSİMLER

Tanıtımıyla merak uyandıran, Acun Ilıcalı'nın iddialı projesi Boxun Yıldızları'nda birçok ünlü ismi ringlerde gördük. İşte, ünlülerden oluşan yarışmacı kadrosunda yer alan isimler;

Bülent Çetinaslan

Fulya Keskin

Şenol İpek

Aycan Demirci

Ateş Fatih Uçan

Çılgın Sedat

Sahra Işık

Berna Canbeldek

Sami Levi

Asena

Baki Mercimek

Ayşıl Özaslan

Ramazan Kalyoncu

Doğuş